Velkoobchod krobelomat

Distribuce nepřerušena!

Abychom minimalizovali rizika přenosu, zavádíme tato opatření:

  • platba za zboží pouze bezhotovostně
  • předání zboží bez fyzického kontaktu mezi řidičem a odběratelem

Pokud objednáváte přes www.krobelomat.cz a máte platební kartu, disponujete elektronickým bankovnictvím, nebo účtem PayPal, je to jednoduché. Zrealizujete objednávku a vyberte si jeden z online způsobů platby. Rychlý bankovní převod online Vám umožní zaplatit objednávku rovnou z vašeho účtu. Jediná výjimka, kde neomezujeme způsob platby, je doprava přepravní službou Geis. V tomto případě se řídí podmínky platby dle aktuálních možností této přepravní firmy.

Pokud neobjednáváte přes krobelomat, doporučujeme Vám se zaregistrovat a začit ho používat. V současné situaci je to nejlepší způsob objednání a úhrady zboží. Je také možnost objednat telefonicky, nechat si vystavit fakturu a zboží zaplatit převodem. Zboží expedujeme, až máme peníze na účtu a na objednání tak potřebujete zpravidla o den navíc.

Naši řidiči s vámi budou v telefonickém kontaktu. Předání zboží budeme realizovat tak, že zboží složíme v dohodnutou dobu před Vaši provozovnu, zavoláme vám a až se přesvědčíme, že o zboží víte, odjedeme. Pokud máte vratné obaly k odvozu, nachystejte je v domluvený čas před provozovnu.

Vratné obaly při platbě online neúčtujeme a nejlepší bude, pokud se je podaří vyměnit kus za kus. Pokud ne, budeme vše řešit dodatečně dobropisem, nebo fakturou. Ve stejném režimu budou případné vratky zboží, neúplné objednávky. Nemusíte mít obavy, naši zaměstnanci vše povedou v evidenci a budou Vám vycházet maximálně vstříc.

Pomozte sobě i nám překonat toto složité období vzájemnou důvěrou a trpělivostí.

Pokud jste nenašli cestu k objednání zboží nebo v případě jakýchkoliv nejasností, dotazů kontaktujte, prosím, svého obchodního zástupce.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Akce a nabídky

08.02.2021

Farma víno Hovorany

Dovolte nám se s vámi podělit o obrovskou novinku.

Pokračovat ve čtení »

Aktuální ceník

Ceník je k dispozici našim odběratelům.
Pro registraci klikněte zde

Kde nás najdete?

Masarykova 118, Modřice.