Velkoobchod krobelomat

Farma víno Hovorany

Přichází Farma víno Hovorany 

Už nějaký ten pátek jsme usilovně pracovali na tom, abychom vám v letošním roce mohli přinášet ještě lepší stáčená vína ze všech koutů světa. Je pro nás proto obrovským potěšením, že se s vámi nyní můžeme podělit o skvělou novinku. Přicházíme s novou značkou Farma víno Hovorany - naší vlastní stáčírnou cisternového vína s nejmodernějším vybavením a zaměřením na tu nejvyšší kvalitu vína

Farma víno Hovorany je obchodní značkou firmy Krobelus, která vznikla společně s výstavbou moderní plnírny stáčených vín v obci Hovorany v srdci vinařské oblasti Moravy. Vytyčili jsme si nelehký úkol - shánět pro vás pouze ta nejkvalitnější vína z celého světa. Tato vína následně uvádíme na trh především ve stále více populárních obalech Bag-in-box.

 

Hala Farma víno Hovorany

 

Jsme menší výrobní podnik rodinného tipu se zaměřením především na kvalitu. Naše motto zní: "Kvalita na prvním místě." 

Postupně uvedeme na trh celou paletu našich výrobků a zároveň kontinuálně pracujeme na zlepšení jejich papírového obalu podle požadavků a zkušeností našich zákazníků. Tento obal se chystáme uvést v průběhu února 2021.

Věříme, že námi vyhledávaná vína splní i ty nejnáročnější představy o kvalitě a ceně a postupně rozšíří sortiment ve všech vašich provozovnách.

  

cistisi stanice tanky cross filter 

 

Aktuální nabídka a informace

V naší aktuální nabídce najdete 13 druhů stáčených vín nejen z Rakouska, Maďarska a Slovenska, ale také z Argentiny nebo Španělska. Naši skladovou zásobu na Krobelomatu najdete zde.

Skutečný aktuální stav naší stáčírny a kompletní nabídku vín k velkoobjemovému odběru najdete na stránkách Farma víno Hovorany. Najdete zde také kontaktní formulář, skrze který nás můžete přímo kontaktovat v případě dotazů nebo zájmu o spolupráci.

Akce a nabídky

28.06.2022

Akce s Retrowine a Farmou víno HOVORANY

Ve vašich vinotékách jistě už dávno chyběl takto stylový doplněk ve formě BiB vína. Retrovína. 

Pokračovat ve čtení »

Aktuální ceník

Ceník je k dispozici našim odběratelům.
Pro registraci klikněte zde

Kde nás najdete?

Masarykova 118, Modřice.