Velkoobchod krobelomat

Perlivá vína v naší nabídce

Perlivá vína jsou skvělá při začínajícím letním počasí. Nabídněte vašim zákazníkům svěží vína v super akci. V naší nabídce máme hned několik ovocných a perlivých vín, která z vaší hlavy jen tak nevyšumí.

Čím se toto víno vyznačuje?

Získává se prvotním nebo druhotným alkoholovým kvašením z čerstvých vinných hroznů, z hroznového moštu nebo z vína. Při otevření nádoby z něj musí unikat oxid uhličitý pocházející výhradně z kvašení a uzavřené nádobě při teplotě 20 °C vykazuje přetlak nejméně 3 bary, způsobený rozpuštěným oxidem uhličitým.

 

Ono není víno jako (ovocné) víno.
Základní definicí vína je alkoholický nápoj vyrobený kvašením cukrů v ovoci. Na výrobu vína se dá použít téměř každé ovoce, ačkoli někdy je složité změnit to na něco chutného. Avšak téměř všemi mezinárodními normami a definicemi se "víno" vyrábí pouze z hroznů; pokud se vyrábí z čehokoliv jiného, ​​musí se označovat jako "ovocné víno".

Ovocná vína mají o něco nižší obsah alkoholu než hroznová vína. Zatímco tradiční vína mají obvykle přibližně 13 % objemu alkoholu, ovocná vína v průměru 11 %. Tato čísla se však mohou lišit o několik procentních bodů v obou směrech mezi různými výrobky.

A pro zajímavost, víno může být také vyrobeno z některých neovocných druhů, jako jsou hlízy, kořenová zelenina, bylinky, květiny a stromové šťávy. Slyšeli jste už o bramborovém víně? A co tak mrkev, petržel, rebarbora, pažitka, ibišek, pampeliška, javor a bříza, abychom jmenovali několik neobvyklých vín? Můžete si vyrobit i medové víno, které je také známé jako medovina.

 

Naše nabídka:

Vinný dům, spol. s r.o.

Muškát moravský perlivé perlivé 2019 polosladké 12,0 % 0,75 l 82

Zweigeltrebe rosé perlivé perlivé 2019 polosladké 11,5 % 0,75 l 82

Zweigeltrebe rosé perlivé perlivé 2019 polosladké 11,5 % 0,75 l 82

 

Red Cap s.r.o.

Jahodové perlivé víno perlivé polosladké 8,5 % 0,75 l 95

Malinové perlivé víno perlivé polosladké 8,5 % 0,75 l 95

Ostružinové perlivé víno perlivé polosladké 8,5 % 0,75 l 95

 

Akce a nabídky

Aktuální ceník

Ceník je k dispozici našim odběratelům.
Pro registraci klikněte zde

Kde nás najdete?

Masarykova 118, Modřice.